Мій кошик

Рейли

Все частіше люди стали користуватися таким атрибутом меблів, як рейли. Це новинка в меблевій індустрії України. Назва рейл з'явилося відносно недавно в побуті. По суті, рейли є звичайною вішалку для одягу. Відмінність полягає лише в тому, що рейли оснащені тремпелем або спеціальної поперечиною, на якій можна одночасно розмістити багато речей.
Де ж саме актуально застосування рейлов? Даний вид меблів може використовуватися:

 • У домашніх інтер'єрах. Це практичне виріб впишеться в будь-яку стилістику кімнати.
 • В ательє або майстерень, які займаються пошиттям одягу.
 • В магазинах.
 • У залах для показу мод.

Найчастіше, матеріалом поперечини рейлов служить метал. Це пов'язано з тим, що дана частина вироби піддається великого навантаження, тому повинна бути міцною. Рейлі виконують кілька функцій - це зберігання і демонстрація одягу. Вони можуть додатково бути оснащені коліщатками для того, щоб було легко переміщати цей меблевий атрибут.

До переваг стійок для одягу відносяться:

 1. На рейлах дуже зручно зберігати речі, вони не мнуться і не втрачають свій зовнішній вигляд. Якісні вішалки можуть витримувати вагу до 100 кг.
 2. Універсальність. Ідеальне поєднання з будь-яким видом меблів і дизайном.
 3. Мобільність. Їх можна переміщати в будь-яке місце, тим самим, звільняючи додатковий простір.

Види рейлів

Хочете дізнатися, які бувають види рейлов? Ми допоможемо Вам розібратися в даному питанні для того, щоб Вам було легше визначитися з майбутньою покупкою.

 • Підлогові. Переважно використовуються для облаштування гардеробної кімнати. У свою чергу, підлогові підрозділяються на стаціонарні та пересувні. Ціна на стаціонарні рейли значно вище, ніж на пересувні.
 • Пристінні. Знаходять своє застосування в передпокоях. Їх часто використовують в роздягальнях, магазинах і т.д. Розміщуються такі рейли уздовж стіни.

Як правильно вибрати рейл?

Підібрати рейл, насправді, досить просто. Перше, від чого необхідно відштовхуватися - це місце використання цього різновиду меблів. Для магазинів, бутіків, офісів та інших громадських місць, найкраще підбирати пересувні рейли. Вони володіють такими перевагами, як:

 1. Витонченість. У будь-якому місці пересувні рейли будуть виглядати доречно.
 2. Продумана конструкція.
 3. Чи не займають багато місця.
 4. Стоять дешевше, ніж інші моделі.

Для будинку краще буде вибрати стаціонарні рейли. В такому випадку, потрібно відштовхуватися від площі кімнати, де буде розташовуватися даний меблевий атрибут. Найбільш поширеним варіантом є передпокій. Також, Вам необхідно розуміти, яка приблизно кількість речей буде знаходити на Рейлі.

Рейлі в інтернет-магазині MONNO

Заглянули інтернет-магазин MONNO для того, щоб купити рейл? Ми з радістю вітаємо своїх покупців. Оптимальна цінова політика, акції та знижки, ввічливі консультанти - це і багато іншого чекає клієнтів магазину MONNO.
Ви можете купити рейл, як для поновлення домашньої обстановки, так і для магазину, кафе і т.д. У будь-якому випадку, товар Вам обійдеться недорого. Ви співпрацюєте безпосередньо з виробником меблів, тому не переплачуєте посередникам. Для того, щоб розуміти, як буде виглядати Ваша майбутня покупка, рекомендуємо ознайомитися з фото нашої продукції. По місту Київ Ви можете скористатися послугою доставки товару.

 • Артикул: 000120
  3 240 грн
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 99900344
  7 911 грн
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору