Мій кошик

Підвісні люстри

Підвісні люстриблагодаря своїм видатним гармонійним формам грають вирішальну роль в оздобленні маленьких і великих приміщень і підвищенні їх рентабельності. Сучасні конструкції відрізняються дивовижною красою, а також яскраво висвітлюють ваш будинок, адже випромінюють світло по всій кімнаті. Вони варіюються в розмірах від маленьких до великих, що робить їх популярним вибором для використання в сучасному будинку.
Підвісні люстри працюють як центральний елемент у вітальнях і їдальнях, в той час як менші за розміром конструкції ідеально підходять в якості доповнення до існуючого освітлення при вході. Ці типи освітлювальних приладів будуть добре працювати в приміщеннях з високими стелями. Вони підвішуються за допомогою тонких плетених кабелів або згинаються до стелі, створюючи тим самим невимушену атмосферу. Сучасні підвісні люстри відрізняються гладкими формами і дизайном, в тому числі прямими лініями і малюнками.

Як правильно підібрати підвісну люстру?

Вибираючи подібні конструкції, дотримуйтеся деяких правил, які допоможуть вам підібрати люстру своєї мрії, яка стане вашою гордістю.

  1. Крім стилю, трьома основними факторами вибору люстри є: розмір / масштаб, напрям світлового потоку (відблиски проти блиску) і контроль (затемнення).
  2. Чим вище стеля, тим вище може бути люстра.
  3. Розташування конструкції позначається на загальному інтер'єрі кімнати, її стилі.
  4. Люстра повинна доповнювати, а не применшувати тему кімнати. Наприклад, у люстри в кімнаті маленької дівчинки можуть бути звисають різнокольорові кристали. Люстра в сільській їдальні може бути зроблена із прутів або штучних рогів.
  5. Якщо у люстри немає ланцюга, перевірте, чи є у неї змінна регулювання на шнурі.

На додаток до стилю і матеріалами, при виборі ідеальної люстри необхідно враховувати безліч інших факторів, в тому числі розмір, потужність світла, тип джерела світла, параметри затемнення і багато іншого.

Підвісні люстри в інтернет-магазині MONNO

Якщо ви хочете купити якісні і надійні підвісні люстри дешево, звертайтеся за допомогою до нашого інтернет-магазин. Співпраця з нами гарантує вам море позитивних емоцій, адже ми:

  • реалізуємо тільки якісний товар від оригінального виробника;
  • недорогі ціни на всю лінійку товару;
  • до кожного товару пропонуємо його фото;
  • гарантуємо швидку відправку в такі міста України як Київ, Одеса, Харків, Дніпро;
  • постійно діють знижки та акції для клієнтів.

Не втрачайте часу, замовляйте підвісні люстри на сайті MONNO вже зараз.

Немає товарів

Вгору